• ساعت : ۱۴:۱۵:۲۶
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ 
  • کد خبر : ۵۷۲۹۳
رویداد بین‌المللی تحت عنوان THL Event 2019 برگزار می شود

این رویداد در جهت ظرفیت‌سازی برای تولید دانش و محصول ایرانی و نیز افزایش صادرات غیر نفتی برگزارمی شود. هدف اصلی از برگزاری این رویداد ، حمایت از محصولات و خدمات فناورانه شرکتهای دانش بنیان و استارتاپ های حوزه سلامت است . این رویداد با حمایت دانشگاه علوم پزشکی ایران  به همراه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و ده ها نهاد دولتی و خصوصی دیگر در دو کشور ایران و ترکیه برگزار می شود.

رویداد بین المللی  2019 thl iums  ایران ، روز یکشنبه 9 تیر ماه 98 در سالن رازی در محل دانشگاه علوم پزشکی ایران به عنوان پیش رویداد thl istanbul برگزار خواهد شد. این رویداد ، میزبان اجزای مختلف اکوسیستم نوآوری و فناوری حوزه سلامت کشور است.
رویداد بین المللی 2019 thl istanbul ترکیه از روز چهارشنبه 2 لغایت جمعه 4 مرداد ماه 98 در فضایی به مساحت 1000 مترمربع در محل دانشگاهی شهر استانبول برگزار خواهد شد. این رویداد ، میزبان اجزای مختلف اکوسیستم نوآوری و فناوری 2 کشور ایران و ترکیه خواهد بود.
پیش بینی می شود بیش از 1000 نفر متخصص و افراد تحصیل کرده و بازیگران مختلف اکوسیستم استارتاپی از این رویداد بازدید کنند. چندین هیأت تجاری نیز از کشورهای خارجی از این نمایشگاه بازدید خواهند کرد.
همچنین چندین رویداد تجاری و ترویجی در طول رویداد برگزار خواهد شد که موجبات دسترسی تولیدکنندگان و ارائه کنندگان خدمات و صاحبین دانش فنی را به مشتریان و سرمایه گذاران فراهم خواهد کرد.
در این رویداد بیش از 50 استارتاپ و شرکت دانش بنیان ایرانی و ترک حضور خواهند داشت
جهت کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید .

 
امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.4.0.0