• ساعت : ۱۴:۲۶:۴۴
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ 
  • کد خبر : ۹۰۱۵۲
دیدار صمیمانه معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه با همكاران حوزه ی معاونت برگزار شد.
دکتر حاتم گودینی، روز شنبه 29/8/1400 در سالن دکتر قریب معاونت تحقیقات و فناوری با اساتید، مدیران و کارکنان این حوزه دیدار و گفتگو کرد .

به گزارش روابط عمومی، معاون تحقیقات و فناوری ، در ابتدای جلسه ضمن خیر مقدم و استماع نظرات همکاران،  هدف از برگزاری این نشست ها را شنیدن پیشنهادها، دغدغه های کارکنان و تلاش جهت رفع مشکلات همکاران دانست و از زحمات، خدمات و همکاری های صمیمانه کارکنان در تمامی امور تقدیر و تشکر کرد.
سپس دکتر گودینی ورود و خروج به موقع، هماهنگی کارشناسان با مدیران مربوطه، ثبت مرخصی در سامانه در موعد مقرر، به روز بودن فعالیت های اداری ، پیگیری نامه ی  ارجاعی تا پایان فرآیند توسط کارشناس مربوطه، فعال بودن کلیه همکاران واحدها در بحث ارزشیابی و اعتباربخشی  و همچنین تکریم ارباب رجوع را  از جمله انتظارات خود از همکاران برشمردند .
در ادامه ی جلسه،  اساتید، مدیران و کارکنان بخش های مختلف اداری، مالی، پژوهشی، ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این جلسه، به بیان دیدگاه ها، نظرات و دغدغه های خود در حوزه های مختلف کاری از جمله چارت تشکیلاتی ، امور رفاهی و  ورزش پرسنلی پرداختند.
در پایان معاون تحقیقات و فناوری، در خصوص برطرف کردن مشکلات و دغدغه های کارکنان قول پیگری داد و گفت: تا جایی که در توان داریم در جهت رفع این مشکلات گام برمی داریم، زیرا  معتقدیم رفع استرس های شغلی ، باعث تقویت انگیزه در کارمندان، انجام دادن امورات محوله به نحو احسن و در نتیجه شاهد پیشرفت و رسیدن به اهداف پیش روی دانشگاه می شود.

منبع خبر
روابط عمومی معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه
امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.0.9.0
    V6.0.9.0