• ساعت : ۱۸:۴۲:۱۴
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۹/۲۴ 
  • کد خبر : ۹۰۷۵۸
مراسم گرامیداشت هفته پژوهش و فناوری برگزار گردید
صبح امروز چهارشنبه مورخ 24/9/1400 به مناسبت هفته پژوهش طی مراسمی از پژوهشگران و فناوران برگزیده دانشگاه، در سالن مدافعان سلامت دانشکده پزشکی تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی این مراسم با حضور آقای دکتر صیادی، ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی البرز، اساتید، اعضای هیأت علمی، مدیران ، کارکنان و دانشجویان برگزار پردید .

مراسم با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید ، سرود جمهوری اسلامی ایران آغاز و با خیر مقدم، ارائه گزارش عملکرد،  تشکر و خسته نباشید به همکاران دربرگزاری مراسم آقای دکتر گودینی معاون تحقیقات و فناوری ادامه یافت.

سپس ریاست محترم دانشگاه ضمن قدردانی از مجموعه معاونت تحقیقات و فناوری گفتند: دو نفر از اساتید دانشگاه دکتر قربانی و دکتر عزیزی که بیشترین میزان ارجاع مقالات را دارند باعث افتخار دانشگاه هستند و آرزو داریم همه ی اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه در این جایگاه قرار بگیرند و جز یک درصد دانشمندان جهان باشند.

دکتر صیادی ضمن تاکید بر وجود اعضای هیات علمی جوان، نخبه و پژوهش گر دانشگاه اظهار داشت: دانشگاه البرز به عنوان یک دانشگاه جوان و با تعداد اعضای هیات علمی کمتر نسبت به دانشگاه های بزرگ و قدیمی در کشور در حوزه تحقیقات و فناوری و تعداد مقالات جایگاه مطل سرپرست دانشگاه بر پژوهش های کاربردی و اثر آفرین تاکید کرد و افزود: جامعه دانشگاهی و پژوهش گران باید تلاش کنند تحقیقات و مقالاتی که انجام می دهند به عنوان پشتیان و حمایت گر تولید باشد و گره ای از مشکلان جامعه باز کند.

وی بر کیفیت مقالات منتشر شده تاکید کرد و افزود: کمیت و کیفیت باید هر دو در کنار هم باشد و با توجه به صنعتی بودن استان البرز فرصت خوبی است که دانشگاه و صنعت ارتباط خوبی را در جهت تولید محصول باکیفیت داشته باشندوبی دارد ولی این کافی نیست و باید در این عرصه که ظرفیت و فرصت های زیادی وجود دارد موفقیت های بیشتری کسب شود.

در پایان با اهداء لوح  و جوایز از پژوهشگران و فناوران برگزیده تقدیر به عمل آمد.

 

 

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.0.9.0
    V6.0.9.0